Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci dotyczący robotyki!

SpaceShip.edu.pl zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych województwa lubelskiego do udziału w konkursie plastycznym „Robot przyszłości”.

Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy z zakresu robotyki i nowoczesnych technologii oraz promocję turnieju FIRST LEGO League, który odbędzie się w Lublinie 13.01.2018r.

Nadsyłane prace mają przedstawiać wizerunek robota z przyszłości i mają być wykonane w formacie A4 (210 mm x 297 mm) na papierze sztywnym (technicznym).

Kryteria oceny prac:

1. 1)  zgodność pracy z tematem,
  2. 2)  samodzielność wykonania i oryginalność pracy,
  3. 3)  poziom artystyczny pracy,
  4. 4)  estetyka wykonania.

Nagradzane będą trzy pierwsze miejsca w 2 kategoriach:

A) Klasy: I-IV B) Klasy V-VII

Wręczenie nagród nastąpi podczas pierwszego w Polsce Wschodniej turnieju robotyki FIRST LEGO League, który odbędzie się 13.01.2018r w Lublinie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2.

Dodatkowo wśród szkół które będą upowszechniać informację o niniejszym konkursie i związanym z nim turniejem FIRST LEGO League, rozlosowana zostanie nagroda w postaci Challange Set FIRST LEGO League.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w dokumentach poniżej – regulaminie i załącznikach.

Regulamin Konkursu SpaceShip Robot przyszłości

Zał. nr 1_ZGODA NA UCZESTNICTWO DZIECKA konkurs Robot przyszłości