Spotkanie ze Spice Gears- wicemistrzami świata w robotyce!

SpaceShip zaprasza na spotkanie z pierwszą polską drużyną FIRST Robotics Competition – zespołem “Spice Gears” z Kraśnika. Jest to ekipa, która w lipcu 2017r., na  olimpiadzie FIRST Global Challange w Waszyngtonie  reprezentowała Polskę i  na 163 teamy z całego świata zdobyła 2 miejsce. 

Podczas spotkania Spice Gears zaprezentują swojego najnowszego robota z Waszyngtonu, nazwanego przez sędziów olimpiady  “Polish Monster”. Będzie to okazja do zadawania pytań, obejrzenia robota i sterowania nim.

Na wydarzenie zapraszamy przede wszystkim uczniów szkół podstawowych zainteresowanych zajęciami z robotyki. Podczas spotkania będzie także możliwość zapisania się na zajęcia z robotyki LEGO, które rozpoczną się w SpaceShip na początku listopada 2017. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie się na wydarzenie poprzez wysłanie e-maila na adres info@spaceship.edu.pl (lub poprzez zakładkę “Kontakt” na stronie www.SpaceShip.edu.pl ). O udziale w spotkaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń (możliwość udziału w spotkaniu zostanie przez nas potwierdzona e-mailem). Przewidywana liczba uczestników to ok. 30 osób.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mailowy: info@spaceship.edu.pl lub tel. 511 788 781.

Spotkanie odbędzie się 17 października 2017r. w budynku Rupes na Al. Racławickich 8 w Lublinie (winda B, II piętro, sala nr 5).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.